بهینه سازی و سئو

تبهینه سازی و سئو سایتحقیقات نشان داده که اکثر مردم برای پیدا کردن محصولات و یا خدمات مورد نیاز خود از اینترنت استفاده می کنند و با جست و جو در موتور های جست و جو گر مانند yahoo ، google و…کلمه یا جملات مورد نظر خود را مورد کاوش قرار میدهندو موتور های جست و جو گر سایت های مرتبط با موضوع مورد نظر را پیدا کرده و به نمایش درمی آورند. در این بین سایت هایی موفق هستند که در رتبه های بالایی گوگل قرار بگیرند به عبارت بهتر می توان گفت هزینه کردن برای بهینه سازی و سئو وب سایت یک سرمایه گذاری فوق العاده می باشد و تاثیر بسزایی در افزایش مشتریان دارد.

آیا میدانید 44 درصد مردم نیاز خود را از طریق گوگل پیدا میکنند؟

آمار ها نشان داده کاربرانی که در موتور های جست و جو مشغول کاوش هستند فقط از 10 رتبه برتر گوگل در صفحه اول استفاده می کنند و علاقه ای به صفحات بعدی ندارند.

گروه فناوری و اطلاعات آروا به شما کمک می کند که در رتبه بندی گوگل در صفحه اول باشید.

از مزایای بهینه سازی و سئو سایت می توان به موارد زیر اشاره نمود :

همانطور که گفته شد کاربران سایت بیشتر علاقه به صفحه اول گوگل دارند نسبت به بقیه صفحات و حضور شما در صفحه اول با استفاده از بهینه سازی و سئو باعث می شود مشتریان خود را بیش از پیش جذب نمایید.

هر قدر در گوگل بیشتر شناخته شوید علاوه بر موفقیت نسبت به رفقا ، برند و نام تجاری شرکت  یا محصول خود را در سراسر کشور و حتی جهان معرفی کرده و برند سازی کنید.

اگر می خواهید بعد از اینکه ساعت کاریتان تمام شد همچنان در حال بازاریابی و جذب مشتری باشید ، در طراحی سایت خود از بهینه سازی و سئو قافل نشوید و سایت خود را به یک شعبه شبانه روزی و 24 ساعته از فعالیت خود تبدیل کنید.

هر چه بازدید از سایت شما بیشتر باشد بدیهی است جذب مشتری نیز افزایش خواهد یافت.

با گروه فناوی و اطلاعات آروا نگران بهینه نبودن سایت خود نباشید ، ما ایجا هستیم تا در سئو سایت به شما کمک کنیم و رتبه سایت شما را تا میزان قابل توجهی پایین آورده و در صفحه اول قرار دهیم در نتیجه برای ایجاد یک تغییر اساسی مفید در روند تجارت خود با ما در تماس باشید .

 
بهینه سازی و سئو سایت

کلیه حقوق سایت برای گروه فناوری اطلاعات آروا محفوظ می باشد © 1388-1395