طراحی ربات تلگرام املاک

در راستای پیشرفت علم و تکنولوژی در قالب اینترنت و نرم افزار های مربوط به آن ، گروه فناوری و اطلاعات آروا در صدد آن است که روش جدیدی از بازاریابی در زمینه خرید و فروش ، رهن و اجاره ملک و املاک به شما عزیزان معرفی نماید.

ربات تلگرام را می توان یک نوع حساب کاربری حرفه ای دانست که می تواند کاربرد های مختلفی داشته باشد ، شما میتوانید از آن برای دریافت و ارسال اطلاعات به صورت اتوماتیک و در بستر اینترنت استفاده کنید.

کار با ربات تلگرام آژانس مسکن بسیار ساده است ، کاربر می تواند با کلیک بر روی گزینه های موجود در ربات ، با آن در ارتباط باشد ، ربات تلگرام را می توانید از طریق api و درخواست های https مدیریت کنید.

ربات تلگرام املاک طراحی شده توسط گروه فناوری و اطلاعات آروا دارای پنل مدیریتی کاملا فارسی و ساده است ، این ویژگی این اجازه را به مدیر ربات میدهد که به راحتی دستورات خود را اضافه و یا حذف کند . حتی افرادی که در این زمینه اطلاعات کافی ندارند هم به راحتی میتوانند از پنل مدیریتی ربات تلگرام املاک استفاده کنند.

ربات تلگرام املاک

از مزایای ربات تلگرام املاک می توان به موارد زیر اشاره کرد :

ربات تلگرام املاک

 امکانات ربات تلگرام املاک :

- اضافه کردن مشخصات ملک در ربات تلگرام آژانس مسکن

دست شما در ربات تلگرام آژانس مسکن کاملا باز است ، می توانید ریز مشخصات خانه مانند تعداد اتاق خواب ، بالکن ، کابینت ، پارکینگ و… را به همراه عکس در ربات ارسال کنید تا مشتریان را ترغیب به کنجکاوی در ربات خود کرده و در نهایت آنها را جذب کنید.

– قیمت گذاری بر حسب منطقه و تخفیف های ویژه

قیمت ملک در مناطق مختلف شهر و یا استان های دیگر فرق میکند ، با قابلیت قیمت دهی و استفاده از جشنواره های مختلف می توانید نسبت به بالا یا پایین آوردن قیمت ملک مورد نظر اقدام نمایید و در ربات تلگرام خود به نمایش درآورید.

- قابلیت تقسیم کردن منوی درخواست ملک بر حسب منطقه ، قیمت ، رهن ، اجاره ، خرید وفروش و…

برای بازدهی بیشتر و جلوگیری از سردرگم شدن مخاطب در ربات فایل ها را به صورت جدا و با سلیقه خودتان دسته بندی می کنید ، به این ترتیب مشتری برای پیدا کردن ملک مورد نظر خود وقت کمتری صرف میکند و این یعنی کسب رضایت بیشتر و فروش بهتر و سریعتر!

- اضافه کردن لینک سایت و آدرس دفتر املاک شما در ربات تلگرام املاک

اگر شما سایت املاک مخصوص و کامل خود را دارید میتوانید در توضیحات هر ملکی که اضافه میکنید صفحه آن ملکی که درون سایت شما وجود دارد را نیز اضافه کنید که مشتری میتواند با باز کردن آن لینک تمام جزئیات ملک مانند ویدیو ، تصاویر بیشتر ، ویژگی های کامل و حتی نقشه محل ملک را از سایت شما برداشت کند.

- تبلیغ سایت املاک شما در ربات تلگرام مشاور املاک

اگر وبسایت دارید و می خواهید در تلگرام آن را تبلیغ کنید ، یکی از راه هایی که میتوانید به خوبی نتیجه بگیرید داشتن ربات تلگرام املاک است. شما میتوانید آدرس سایت خود را در ربات تلگرام ثبت کرده و تبلیغ نمایید.

- آمار ارسال و دریافت پیامهای ربات

درون پنل مدیریت این ربات قسمتی تعبیه شده که میتوانید تعداد پیام های ارسال شده و همینطور تعداد پیام های دریافتی توسط ربات را مشاهده کنید و با تحلیل این اطلاعات میتوانید روی تبلیغات ربات و میزان استفاده مردم از ربات را بسنجید .

مدیریت آسان فایل ها یا دستورات ربات

پنل مدیریت ملک ها و یا دستورات ربات با امکانات زیادی از جمله جستوجو ، ترتیب بندی حرفه ای ، ویرایش ، حذف و اضافه طراحی شده است که تقریبا میتوان گفت برای مدیریت فایل های زیاد هیچ مشکلی برای ویرایش ندارید

قسمت تماس با املاک

با استفاده از این قسمت کاربر پس از اینکه ملک مورد نظر خود را مشاهده کرد گزینه ای به عنوان تماس با دفتر مشاهده میکند که درون این میتوان تمام مشخصات املاک شما مانند آدرس دفتر شماره های دفتر و مشاورین را دریافت کند

 

ربات تلگرام مشاور املاک

 

صاحبان مشاغل و مدیران بنگاه های معاملاتی املاک میتوانند بهره کافی از ربات تلگرام املاک گرفته و از طریق آن به سود برسند. حتی کسانیکه دفتر مشاور املاک ندارند هم میتوانند فایل های خود را به همراه عکس و جزئیات ملک در ربات تلگرام ثبت و به اشتراک بگذارند.

گروه فناوری و اطلاعات آروا در زمینه ی برنامه نویسی و طراحی ربات تلگرام آژانس مسکن میتواند به شما کمک کند تا تمام این موارد گفته شده را در قالب یک پکیج حرفه ای برای شما آماده کند .

کلیه حقوق سایت برای گروه فناوری اطلاعات آروا محفوظ می باشد © 1388-1395