طراحی سایت مشاور املاک

مطالعات نشان داده  هرچه زمان بیشتر می گذرد مردم با مفهوم اینترنت و چگونگی درست کار کردن با آن ، بیشتر آشنا می شوند.

این روزها بیشتر جوانان یا حتی کسانیکه آشنایی مختصری با اینترنت دارند ، برای دسترسی به اطلاعات بیشتر و بهتر در زمینه موضوع مورد نظر خود ، از طریق اینترنت و سرچ کردن در موتور های جست و جو گر ، دنبال آن می گردند.

در این بین پیدا کردن خانه و مسکن یکی از پر مخاطب ترین موضوع برای سرچ کردن در اینترنت و موتور جست و جو گر گوگل است و اغلب مردم سعی می کنند از طریق اینترنت ملک مورد نظر خود را پیدا کنند.آنها در خانه ی خود نشسته و با خیالی آسوده و راحت و بدور از الودگی و سر و صدا بیرون از خانه ملک مورد نظر خود را پیدا کرده ، آنها را با هم مقایسه میکنند و چای می نوشند !

حال این سوال پیش می آید در این بازار نقش بنگاه ها و مشاوران مسکن چه میشود ؟  آیا آنها از دور خارج می شوند؟

در جواب باید گفت خیر! اتفاقا الآن زمان مناسبی برای یک مدیر آژانس معاملاتی است.او با استفاده از تبلیغات هوشمندانه و طراحی سایت مشاور املاک و استفاده از مشاوران زبده و زرنگ که میتوانند یک معامله را به نحو احسنت به اتمام برسانند ، کسب درآمد کند و در این بازار پر از اطلاعات مسکن به موفقیت برسد.

چرا باید به فکر طراحی سایت مشاور املاک باشیم؟

بنگاه های معاملاتی با طراحی سایت املاک خود ، علاوه بر داشتن آژانس معاملاتی 24 ساعته و بدون محدودیت مکانی و زمانی و با کمترین سرمایه گذاری می توانند تبلیغات هدفمند و دائمی داشته باشند.

گروه طراحی سایت آروا با علم به نیاز مشاورین املاک سایت شما را طراحی می کند. با توجه به اینکه سایت طراحی شده بصورت کاملا داینامیک بوده ، امکان سفارشی سازی به وسیله مدیر سایت فراهم شده است و این یعنی قسمت های مختلف سایت به سلیقه  مشتری و به وسیله خود مشتری قابل تغییر می باشد.

طراحی سایت املاک

 

ما در طراحی سایت مشاور املاک چه امکاناتی در نظر می گیریم:

برای هر شغلی سایت مخصوص به همان شغل طراحی و اجرا میشود و با توجه به فعالیت و هدف سایت ، امکانات آن در نظر گرفته می شود.

 

 استفاده از نقشه گوگل در طراحی سایت مشاور املاک

نقشه گوگل میتواند یکی از ابزار های قدرتمند در طراحی سایت مشاور املاک باشد که با استفاده از آن میتوان موقعیت دقیق دفتر املاک را روی نقشه ماهواره ای و شهری مشخص نمود.مدیر سایت میتواند با این قابلیت فایل های مد نظر خود را روی نقشه مشخص کند تا مشتری با دیدن موقعیت ملک بیشتر مجاب به خرید شود و حتی مشتری میتواند بقیه ملک هایی که در اطراف ملک مورد نظر خود است را دیده و انها را با هم مقایسه نماید که البته قابلیت جست و جو در نقشه را هم میتوان به ان اضافه نمود.

 

قابلیت ثبت ملک از طرف مشتری در طراحی آژانس مسکن

مخاطب شما پس از ثبت نام در سایت آژانس مسکن میتواند به صورت اجاره ای یا فروشی ملک خود را ثبت کرده و مدیر سایت پس از بازرسی ملک قرار داده شده آن را تایید کرده و ملک را در حالت قابل نمایش در سایت قرار می دهد و این یعنی نیازی نیست مدیر آژانس مسکن و یا مشاوران به دنبال فایل باشند و فایل ها به صورت خودکار توسط مشتریان در سایت قرار داده میشود.

طراحی سایت املاک

ماژول نظر دهی و امتیاز دهی در طراحی سایت املاک

در این قسمت کاربران سایت می توانند نظرات و پیشنهادات خود را در مورد ملک و املاکی که در سایت قرار داده شده است بگویند و امتیاز دهی نمایند.

 

قرار دادن قسمتی برای ملک های ویژه و فروش ویژه در طراحی سایت آژانس مسکن

ما قسمتی از سایت را برای ارائه دادن ملک های ویزه و فروش ویژه در نظر گرفته ایم تا مشتری را به کنجکاوی در سایت ترغیب نماید.

 

ماژول دریافت ایمیل خبری در طراحی سایت املاک

مشتریانی که تمایل به دریافت خبر از سایت را دارند میتوانند با ثبت نام و همچنین ثبت ایمیل خود از خبر های سایت اطلاع پیدا کنند.

 

استفاده از ماژول گالری تصاویر در طراحی سایت آژانس مسکن

با استفاده از گالری تصاور علاوه بر جذاب شدن سایت  مشتری را به سمت بازرسی و کنجکاوی در ملک های شما سوق می دهد.

ماژول قابلیت جست و جو در طراحی سایت املاک

یکی از امکانات حرفه ای و پر کاربرد در طراحی سایت آژانس مسکن استفاده از قابلیت جست و جو ملک می باشد.کاربر می تواند ملک مورد نظر خود را با استفاده از فیلد های موجود بر اساس متراژ ، محدوده ، تعداد اتاق خواب ، قیمت و… در بخش های مختلف سایت  جست و جو کرده و به نتیجه برسد.

 طراحی سایت مشاور املاک

 

سایت مشاور املاک از چه خحصوصیاتی برخوردار است ؟

امکانات ویژه ای که گروه طراحی سایت آروا در اختیار مدیران و کاربران سایت قرار میدهد به شرح ذیل می باشد :

پنل ارسال پیامک این امکان را به شما می دهد که در یک لحظه ،  متن خبری خود را به تمام کسانی که در سایت شماره خود را جهت دریافت خبر از طریق پیامک ثبت کرده اند ارسال نمایید و آنها را از آخرین اخبار سایت خود مطلع نمایید.

ما با بهره ار تخصص کافی و لازم در زمینه طراحی و برنامه نویسی قالب های اختصاصی برای سلیقه های ایرانی میتوانیم برای شما سایتی خاص و اختصاصی در عین حفظ زیبایی خلق کنیم.

پنل مدیریت سایت به نحوی است که افراد بیتوانند با حداقل اطلاعات لازم به آسانی مدیریت و کنترل کامل سایت را بر عهده بگیرند

با این امکان شما میتوانید لینک  سایت های همکاران یا دوستانتان را در سایت قرار بدید و از آنها تقاضای گذاشتن لینک درون سایشان کنید.

با این امکان شما به گذاشتن اخبار در مورد فعالیت هایتان میپردازید یا اخبار خارج از سایت را برای کاربرانتان به نمایش مگذارید و حتی میتوانید اخبار و ملک هایی که در آینده آماده میشوند را قرار بدید

اگر میخواهید فعالیت شما برون مرزی باشد و خارج از ایران نیز مورد استفاده قرار گیرد میتوانید از امکان دو زبانه کردن سایت املاک استفاده کنید  و ملک های خود را جهانی کنید

با استفاده از این ماژول که یکی از مهمترین اجزای سایت شما میباشد که میتوانید به آنالیز کردن تعداد بازدیدکنندگان ، صفحه هایی بازدیدکنندگان بیشتر علاقه دارند ، جاهایی که بازدیدکنندگان از آنجا وارد سایت شما میشوند و تکنولوژی های استفاده شده در دستگاه بازدیدکنندگان و بسیاری امکان دیگر بچردازید و  این اطلاعات بدست آمده میتواند کمک بسزایی برای محاسبه هزینه های تبلیغاتی و برنامه ریزی های هدفمند در رابطه با راندمان حداکثر سایت کند.


یکی ار را ههای دیگر کسب درآمد در این نوع سایت ها در صورتی که به اعتبار نصبی خوبی برسند پذیرش تبلیغات بنری با سایز ها و مکان های مختلف خواهد بود بصورتی که با گذاشتن تبلیغات مشاغل مختلف میتوانید درآمد قابل توجهی برای سایت خود داشته باشید و با مدیریت بهتر میتوانید همین درآمد ها را صرف تبلیغات بیشتر برای سایت خود کنید و روز به روز شاهد بزرگتر شدن سایت خود باشید.


 

ازجمله فعالیتهای گروه طراحی سایت آروا را در زمینه های زیر میتوان نام برد:

طراحی سایت

طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در اندیشه و فردیس

و…

 

 

کلیه حقوق سایت برای گروه فناوری اطلاعات آروا محفوظ می باشد © 1388-1395