طراحی سایت صرافی

امروزه با افزایش تکنولوژی و اینترنتی شدن بسیاری از مشاغل شاهد موفقیت بسیاری از فروشگاه های ارز و صرافی های آنلاین هستیم که بدون محدودیت زمان و مکان میتوانند فعالیت انجام دهند ،این بخش یکی از مهمترین بخش های اصلی طراحی سایت صرافی به شمار می ایند و باعث افزایش سرعت در مبادلات و …. خواهد شد.

امکاناتی که می توانید با طراحی سایت صرافی در اختیار کاربران قرار دهید :

 1. انتقال ارز به صورت اینترنتی
 2. فروش ارز
 3. مبادله ارز
 4. قیمت آنلاین ارز و قیمت روز ارز
 5. ایجاد حساب کاربری برای مشتریان ویژه
 6. انتقال وجوه فروش ارز به حساب بانکی
 7. اخبار مبادلات ارزی و اقتصادی
 8. فروش سکه اینترنتی

ویژگی های سایت صرافی :

مهم ترین ویژگی که در طراحی سایت صرافی باید دیده شود امکان معاملات به صورت اینترنتی و مجازی می باشد. داشتن این ویژگی مهم برای یک صرافی می تواند باعث افزایش مشتری ها شود زیرا این امر موجب سهولت کار مشتری برای انتقال ارز به داخل و خارج کشور می شود همچنین می توان با خریدی راحت و بدون طی کردن مسافت فیزیکی و فقط از طریق چند کلیک ارز مورد نیاز خود را خریداری کرد یا به فروش رسانید . داشتن این ویژگی وب سایت ها صرافان را به این فکر انداخته که با طراحی سایت میزان فروش خود را افزایش دهند. فقط در طراحی سایت خود باید توجه داشته باشیم که تمام موارد حرفه ای طراحی سایت در آن رعایت شود و همچنین موارد امنیتی برای انجام مبادلات در وب سایت ها در آن دیده شود .

موارد اصولی که باید در طراحی سایت رعایت شود :

 1. امنیت بالای سایت از هر نظر
 2. استفاده از بهترین و آخرین تکنولوژی های روز دنیا
 3. طراحی گرافیکی و منحصر به فرد سایت
 4. سرعت بالا در اجرای سایت
 5. امکانات مورد نیاز مشتری ها و مخاطبان

دلایل موفقیت یک سایت صرافی :

مهمترین دلیل موفقیت یک سایت صرافی داشتن بخش فروش اینترنتی با رعایت تمام موارد امنیتی می باشد. زیرا درصورت داشتن یک سایت صرافی که موارد امنیتی در آن رعایت نشده باشد قطعا مشتریان استقبالی از آن نخواهند کرد. پس اگر قصد دارید وب سایتی را طراحی کنید لطفا توجه ویژه ای به موارد امنیتی داشته باشید زیرا ممکن است درصورت هک شدن وب سایت شما ، مقدار زیادی از اطلاعات مشتری ها و همچنین مقدار زیادی از سرمایه های آنان به سرقت رفته و دردسرهای زیادی برای آنان ایجاد می شود .

راه حل این موضوع استفاده از شرکت های معتبر است که تمام موارد طراحی سایت را برای شما در نظر بگیرند .

کلیه حقوق سایت برای گروه فناوری اطلاعات آروا محفوظ می باشد © 1388-1395