طراحی سایت دانلود

حتی در کشورهایی که قانون کپی رایت به خوبی رعایت میشود و شهروندان آن کشورها تا حد امکان اقدام به خرید محصولات و سرویس ها می نمایند وب سایت هایی هم وجود دارند که به صورت مجانی یا با گرفتن آبونماه خیلی کم به شما لینک دانلود فایلهایی را میدهند. بنابراین همه ما در کل دنیا بدون شک از چنین وب سایتهایی فایل یا نرم افزارهایی را دانلود نموده ایم. بنابراین در کشور ما هم سایت های خیلی خوبی در این زمینه در حال فعالیت میباشند. مهمترین نفع مالی برای دارندگان چنین وب سایت هایی افراد آنلاین و تعداد بازدیدکنندگانشان  در روز میباشد و از طرف دیگر شرکتهای دیگر هم به دنبال وب سایت هایی پرطرفدار و پربازدیدی میباشند که بتوانند تبلیغات خود را در فضای مجازی و اینترنت داشته باشند تا از رقبای خود پیشی بگیرند. بنابراین مطمئنا چنانچه شما هم یک وب سایت دانلود داشته باشید میتوانید به زودی به این سطح درآمدی برسید.

سیستم طراحی سایت دانلود بسیار پیچیده میباشد چراکه به زودی تعداد افراد آنلاین در سایت بالا رفته و ترافیک وب سایت افزایش پیدا نموده و طبیعتا سرعت پردازش اطلاعات و نمایش دادن به کاربر نباید دچار اختلال گردد. لذا انتخاب یک شرکت با تجربه طراحی سایت برای مشاوره و ارائه خدمات حرفه ای شدیدا احساس میشود.

موضوعاتی که در طراحی سایت دانلود میتوان به آنها پرداخت :

به طور مثال در طراحی سایت دانلود مقاله ، سیستم به این صورت میباشد که مدیر وب سایت ، آن مقاله را بصورت رایگان ، برخی را با صرف هزینه بصورت چکیده و مشخصات کلی آن مقاله را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

در طراحی سایت دانلود باید امکان دسته بندی اطلاعات ، فایل ها و… بر اساس تاریخ و موضوع وجود داشته باشد . از امکاناتی که کاربران به آن نیاز دارند جستجوی قوی و پیشرفته است.

و از دیگر نکاتی که باید در طراحی سایت دانلود لحاظ شود : نشان دادن حجم فایل های دانلود ، زمان انتشار، منابع ، تولید کنندگان ، عنوان فارسی یا انگلیسی و…

البته در طراحی سایت دانلود باید گرافیک سایت با موضوع سایت مرتبط باشد و سرعت لود سایت باید در سطح بالایی ارائه شود تا کاربران بتوانند تنها با چند کلیک به مقصود خود برسند.

یکی دیگر از پر اهمیت ترین مسائل ، استفاده از کلمات کلیدی در گوگل می باشد زیرا با استفاده از کلمات کلیدی می توانید روشی هدفمند و دائمی برای حضور در صفحه اول گوگل داشته باشید .

 

 

کلیه حقوق سایت برای گروه فناوری اطلاعات آروا محفوظ می باشد © 1388-1395