طراحی سایت طلا فروشی

طراحی  سایت  طلا فروشی و جواهر فروشی با امکانات فروش محصولات طلا و جواهر، دسته بندی محصولات، تغییر قیمت محصولات طلا و جواهر بصورت اتوماتیک با نواسانات نرخ طلا و جواهر و با استفاده از سرویس هایی که مجموعه های دیگر بصورت آنلاین ارائه می دهند با گروه فناوری اطلاعات آروا امکان پذیر است

در حال حاضر طراحی سایت فروشگاهی به یک نیاز اساسی برای فروشگاه هایی که اهداف بزرگتری در سر دارند بدل شده است. در این بین صنف طلا فروشی کمتر به طراحی سایت اقدام کرده اند. در حالی که به نظر ما فروشگاه های طلا فروشی نیاز بیشتری به طراحی سایت نسبت به سایر اصناف دارند. زیرا برای خرید طلا و جواهر باید بسیار دقت داشت که خرید و فروش با امنیت بالا صورت گیرد. در هر صورت با طراحی سایت طلا فروشی می توان گامی در جهت بهبود اوضاع کسب و کار و همچنین بهبود وضعیت اقتصادی فروشگاه برداشت. طراحی سایت طلا فروشی می تواند مشتریان زیادی از طریق اینترنت بدست آورده و به نوعی می توانید شعبه بهتر و پر مخاطب تری با طراحی سایت طلا فروشی افتتاح کنید.

 

امکانات طراحی سایت طلا فروشی

برای آن که طراحی سایت طلا فروشی بازدهی داشته باشد و خدماتی را برای مردم ارائه دهد می بایست یک سری امکانات در آن فراهم شود که به بررسی آن ها می پردازیم.

امکان فروش طلا و جواهرات

بی تردید یکی از مهم ترین بخش های قابل ارائه در طراحی سایت طلا فروشی قسمت فروش اینترنتی طلا و جواهر است. برای این منظور باید بخشی راه اندازی شده و این امکان را در اختیار مشتری قرار دهد. البته برای راه اندازی چنین بخشی باید هنگام طراحی سایت طلا فروشی امکانات دیگری را راه اندازی نماییم. مانند:

امکان پرداخت اینترنتی

برای پرداخت مبلغ خرید طلا و جواهر باید از درگاه های پرداخت اینترنتی بانک ها بهره برد و از این طریق فرآیند خرید را تکمیل نمود. استفاده از این درگاه ها کاملاً مطمئن بوده و به کار با آن به راحتی امکان پذیر است.

گالری تصاویر محصولات

برای آن که مشتری بتواند در خرید خود دید بهتری نسبت به محصولات داشته باشد باید تصاویر مختلفی از زوایای مختلف هر محصول در صفحه محصول مورد نظر درج شده و به نمایش درآید. این کار موجب بالا رفتن میزان رضایت مشتری خواهد شد زیرا راحت تر می تواند محصول دلخواه خود را انتخاب نماید.

دسته بندی مناسب محصولات

در طراحی سایت طلا فروشی باید دسته بندی محصولات اعم از سکه طلا، گردنبند، انگشتر و… به خوبی انجام گیرد تا کاربران سایت به راحتی بتوانند به محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند و در دسته محصول به دنبال گزینه مورد نظر خود بگردند. این کار ضمن بالا بردن رضایت مشتری تاثیر بسیار خوبی در بالا رفتن امتیاز و اعتبار سایت خواهد داشت.

ایجاد بخشی برای درج قیمت روز سکه و نرخ طلا

یک سایت طلا فروشی باید بخشی داشته باشد که در آنجا قیمت سکه و نرخ طلا قرار گیرد و به صورت مکرر به روز رسانی شود تا کاربران بتوانند از این طریق از نرخ طلا و سکه باخبر باشند.

معرفی فروشگاه

یکی دیگر از قسمت هایی که مورد نیاز طراحی سایت طلا فروشی است بخش معرفی فروشگاه برای آشنایی مشتریان و کاربران اینترنتی با فروشگاه است. در این بخش علاوه بر ارائه توضیحاتی در مورد سوابق طلا فروشی باید راه های ارتباطی به کاربران ارائه شود. برای این منظور بسیار بهتر است از نقشه گوگل در طراحی سایت بهره برد تا موقعیت فروشگاه به طور دقیق و به شکل زیبا تری به کاربران ارائه شود.

برخی دیگر از امکانات تخصصی سایت طلا فروشی :

قابلیت تعریف و دسته بندی محصولات به شش دسته : آنتیک، طلا، پلاتین، جواهرات، سکه و شمش.
امکان تعریف محصولات به تعداد بینهایت و مدیریت آن ها.
امکان تعریف برندهای مختلف محصولات و تخصیص هر محصول به برند مربوطه.
مشخصات محصولات شامل موارد ذیل خواهد بود: نام، تصویر، توضیحات، وزن، عیار، رنگ، موجودی، وضعیت سنگ، قیمت سنگ، اجرت ساخت برای هر گرم، درصد مالیات، درصد سود، درصد تخفیف.
درصد سود، مالیات و تخفیف بصورت کلی برای همه محصولات هم قابل تعریف است.
محصولات دسته سکه قیمت ثابت دارند و محاسبه نیاز ندارند.
محصولات دسته شمش قیمت و اجرت ثابت دارند.
امکان دسته بندی محصولات بر اساس جنسیت زنانه، مردانه، کودکان
امکان ثبت نظرات کاربران وب سایت به هر محصول
امکان امتیازدهی کاربران وب سایت به هر محصول
امکان افزودن هر محصول به لیست علاقمندی هر کاربر
امکان اشتراک هر محصول توسط کاربران در شبکه های اجتماعی
سفارشی کردن یک محصول و انتخاب آن توسط کاربر

 


  طراحی سایت طلا و جواهر یک از بهترین و جدیدترین ایدهای فروشگاه های جواهری، نقره فروشی ها، بدلیجات، صرافی ها در جهان برای فروش و معرفی کالاهای خود به صورت ایمن که بتوانند به کسب کار خود رونق بدهند.

در ایران نیز موسسه های طراحی و فروش طلا و جواهر با طراحی سایت طلاوجواهر به این ایده پی برده و بهترین استفاده را از فضای امن اینترنت و وب میبرند.

طراحان و جواهر سازان همچنین با طراحی سایت طلا و جواهر میتوانند هنر و صنایع دستی و نمونه کارهای خود را با ارائه بر روی سایت طراحی سایت طلا و جواهر خود خریداران و فروشگاه های طلا جواهری را با خدمات و تولیدات خود آشنا نمایند.

کلیه حقوق سایت برای گروه فناوری اطلاعات آروا محفوظ می باشد © 1388-1395