طراحی سایت تخفیف گروهی

به طور خلاصه طراحی سایت تخفیف گروهی ، نوعی از سایت نیازمندی است که در آن فقط محصولات و خدماتی قرار داده شده اند، که تخفیف دارند!

شاید بسیاری از شما با وب سایت نت برگ، سامان برگ، تخفیفان و … آشنایی دارید و شاید حداقل یکبار از تخفیف های گروهی این وب سایت استفاده کرده اید. این مراکز با استفاده از جذابیت تخفیف برای ایرانیان و همچنین همکاری با مراکز تفریحی معروف و حتی کالا های معروف و رستوران های معتبر، توانسته تعداد زیادی کاربر را جذب وب سایت خود نماید و همچنین به درآمدزایی اینترنتی عالی از این طریق دست پیدا کنند.

ویژگی های طراحی سایت تخفیف گروهی حرفه ای عبارتند از :

 

درگاه های پرداخت سایت تخفیف گروهی:

 

۱- درگاه های مستقیم : درگاه بانک ملت، ملی، سامان و… که کاربر پس انجام خرید و برای پرداخت هزینه از سایت به این درگاه ها ارجاع داده میشود و و مشتریان با وارد کردن اطلاعات کارت خود هزینه را در شبکه شتاب پرداخت میکنند.

۲- درگاه های غیر مستقیم : زرین پال، راشاپی، نوین گیت و … درگاه های غیر مستقیم هستند و نحوه کار آن ها به این ترتیب است که کاربر پس از انجام خرید از فروشگاه به صفحه این درگاه ها ارجاع داده میشود و میتواند در این صفحه بانک مورد نظر خود را انتخاب نموده و پول رو با درگاه دلخواه پرداخت نمایید اما این پول مستقیم به حساب این شرکت ها واریز خواهد شد و پس از کم شدن درصدی از پول (حدود 1 درصد) میتوانید در زمان های مشخص تسویه حساب کنید.

بخش هسته ای :

بخش تخفیف و حراجی:

بخش فروشندگان سایت تخفیف گروهی :

 

بخش خرید کاربران:

 

بخش آمارها:

 

بخش کاربری سایت:

از نمونه های موفق حاضر در زمینه طراحی سایت تخفیف گروهی میتوان سایت نت برگ و تخفیفان را نام برد.

و در پایان اگر می خواهید یک  سایت تخفیف گروهی کاملا حرفه ای راه اندازی کنید و می خواهید از طریق آن یک کسب کار  با فروش فوق العاده  داشته باشید ما می توانیم در این امر کمکتان کنیم.

کلیه حقوق سایت برای گروه فناوری اطلاعات آروا محفوظ می باشد © 1388-1395