مشاورین املاک و کسانی که در کار خرید و فروش ، اجاره و … املاک و زمین هستند امروزه با رشد فناوری و تغییر روش های بازاریابی و فروش ، نیازمند راه کار های جدیدی در این زمینه هستند. طراحی سایت مشاور املاک یکی از راه هایی است که به خوبی در این زمینه پاسخ گوی بسیاری از نیاز های افراد چه خریدار ، چه فروشنده و چه مشاور املاک می باشد.

امکانات طراحی سایت مشاور املاک

هر سایت برای هدفی طراحی و ساخته می شود ، امکانات سایت بر اساس این اهداف و معیار ها بوده و بستگی به این دارد که ما از سایت چه انتظاری داریم.

افراد باید بتوانند برای فروش ، اجاره و..  ملک و املاک خود در سایت ثبت نام کرده و تصاویری از آن ها را به نمایش بگذارند.

طراحی سایت مشاور املاک

نقشه ی گوگل یک ابزار کارامد برای نمایش دقیق مکان و محل قرار گیری دفتر مرکزی و موارد مورد معامله بر روی نقشه های ماهواره ای و نقشه های شهری می باشد. همچنین در این قسمت افراد می توانند محل دقیق ملک و املاک مورد نظرشان را روی نقشه ی گوگل مشخص کنند تا دسترسی مشتری برای آن ها راحت تر و سریع تر باشد. مزیت دیگری که نقشه های گوگل در طراحی سایت املاک دارند جستجوی محدوده ای می باشد. این جستجو به افراد این امکان را می دهد که در محدوده ی مورد نظرشان ، خانه و یا زمین های ثبت شده در سایت شما را جستجو کنند.

در این بخش افراد می توانند در رابطه با زمین ها و ملک و املاکی که بر روی سایت گذاشته شده است نظردهی و امتیاز دهی کنند.

فروش ویژه ، فروش فوق العاده ، پیشنهاد ویژه و.. عناوینی هستند که بازدید گنده ی سایت را ترغیب به دنبال کردن سایت شما خواهند کرد.

بازدید کنندگان و مراجعین سایت می توانند با ثبت ایمیل خود در این قسمت از آخرین اخبار سایت شما باخبر باشند.

با مدریت و بخش بندی این قسمت می توانید ایمیل های اختصاصی فرستاده و از ارسال ایمیل های نامربوط جلوگیری کنید. (برای مثال کسی که به دنبال اجاره ی خانه می باشد لزومی به دریافت ایمیل های مربوط به فروش زمین ندارد.)

با ایجاد یک گالری جذاب و شیک بازدید کنندگان و مراجعه کنندگان سایت را برای مرور تصویری بر پروژه های موجود راهنمایی کنید.

در این قسمت افراد می توانند در بخش های مختلف سایت و به صورت حرفه ای به دنبال خانه و یا زمین مورد نظر خود در سایت گشت و گذار کرده و به جستجو بپردازند.

طراحی سایت املاک


طراحی این سایت و سایت هایی از این دست باید دارای ظاهر جذاب و منحصر به فردی باشد تا کاربران بتوانند ساعتها در این وب سایت مشغول به گشت و گزار باشند. البته وجود بخش بنگاه های معاملات املاک هم میتواند به عنوان یک بخش ویژه در وب سایت املاک شما وجود داشته باشد. بطوریکه با اوج گرفتن سایت شما و هجوم کاربران برای بازدید وب سایت شما, بنگاه های معاملات املاک خواستار قرار دادن پروفایل املاک به صورت آنلاین در سایت شما خواهند شد.
علاوه بر همه اینها میتوانید با گرفتن تبلیغات بنری بزرگ با تعرفه بندی های مختلف درآمد خود را در سایت افزایش دهید. کاربران و صاحبان کسب و کارها دوست دارند تا در سایت پربازدید شما به خوبی دیده شوند, بنابراین برای این کار پول بیشتری را در مقایسه با سایر رقبای خود خرج مینمایند. هم اکنون با کمی جستجو در فضای مجازی و دیدن چند وب سایت متوجه خواهید شد که وجود چنین تبلیغاتی در وب سایت ها میتواند باعث جاری شدن یک خون تازه به لحاظ درآمدی در قلب وب سایت مربوطه گردد.

طراحی سیستم جستجوی بدون نقص حتما یکی از وظایف حساس و دشوار گروه آروا خواهد بود. چرا که با توجه به حجم انبوه اطلاعات و تصاویر در وب سایت شما باید در حداقل زمان کاربران آنلاین که در حقیقت مشتریان حقیق شما هم خواهند شد بتوانند به اطلاعات خود دسترسی پیدا نمایند. مطمئن باشید ما نیز بر روی پروژه املاک شما حساس هستیم و تلاش خود را مینماییم تا با بالاترین کیفیت آن را طراحی و اجرا و پیاده سازی نماییم.


ویژگی های طراحی سایت مشاور املاک

طراحی سایت املاک امکانات ویژه ای می تواند در اختیار بازدید کنندگان  و  صاحبان سایت قرار دهد که در ادامه به بررسی برخی از این امکانات می پردازیم:

با استفاده از پنل های ارسال اس ام اس انبوه شما می توانید به بازدید کنندگان سایت که شماره ی خود را در قسمت دریافت اس ام اس درج کرده اند ، پیام کوتاه ارسال کرده و آخرین اخبار موجود و هر آنچه که دوست دارید را در اختیار آن ها قرار داده و اطلاع رسانی کنید.

شرکت طراحی سایت آروا با بهره گیری از تیم طراحی و برنامه نویسی مجرب قالب های اختصاصی برای طراحی سایت املاک در نظر گرفته و نوید بهترین ها را به شما می دهد.

سیستم مدیریتی در طراحی سایت املاک باید به نحوی باشد که افراد با کمترین اطلاعات کامپیوتری بتوانند به راحتی با سیستم مدیریت سایت کنار آماده و به راحتی آن را کنترل کنند.

 

در طراحی سایت املاک می توان قسمتی را برای فروش یا پیش فروش آنلاین و یا پرداخت ودیعه نیز در نظر گرفت. این کار با پیاده سازی سیستم های پرداخت بانکی و با بالاترین امنیت ممکن می باشد.

در این قسمت شما می توانید لینک هایی برای دسترسی راحت و آسان به سایت و وبلاگ دوستان ،آشنایان و دیگر سایت های خودتان( درصورت وجود ) داشته باشید.

این امکان می تواند در بخش های مختلف سایت در نظر گرفته شود تا افراد علاوه بر گشت و گذار در سایت املاک این تصاویر را نیز مشاهده کنند.

شما می توانید قسمتی از سایت خود را به بخش اخبار مسکن و زمین اختصاص دهید . خبر خوان ها افزونه های بسیار مفید و کاربردی هستند که با مرور سایت های معرفی شده ،آخرین اخبار درج شده در آن ها را در بخش اخبار سایت املاک شما به نمایش در می آورند.

اگر دوست دارید کسب و کار خود را گسترش داده و وارد بازار های جدیدی در این زمینه شوید یکی از بهترین راه ها طراحی سایت دو زبانه و چند زبانه می باشد.

آمار بازدید کنندگان یکی از آماریست که می تواند نحوه ی کارکرد سایتتان را به شما نشان دهد. این که چه تعداد از افراد از چه جاهایی وارد سایت شما شده اند به شما کمک می کند تا تبلیغات و سرمایه گذاری های خود را هدفمند کرده و مشتریان جدیدی از این طریق جذب کنید

کلیه حقوق سایت برای گروه فناوری اطلاعات آروا محفوظ می باشد © 1388-1395