طراحی سایت ریسپانسیو

در ژوئن 2012 گوگل نظر خود را برای وب سایتهای که کاربر پسند هستند اعلام کرد ،درهمان روزها بود که طراحیهای ریسپانسیو responsive مد شد و همه سایتها شروع کردند به طراحی وب سایتهایی که در موبایلها و تبلت ها در سایزهای مختلف خیلی خوب نمایش داده بشوند.
وقتی یک سایت در اندازه های مختلف بهینه شده باشدو خیلی خوب نمایش داده شود، گوگل و موتورهای جستجو امتیاز خوبی به آن میدهند پس بهتر است که وقتی سفارش کاری را میدهید سایت خود را به صورت ریسپانسیو طراحی کنید. وب سایتهای خبری، فروشگاهی وب سایت هایی که به صورت آموزشی هستند بهتر است به این مسئله توجه بیشتری داشته باشند.

طراحی سایت ریسپانسیو – واکنش گرا

در طراحی سایت ریسپانسیو نسبت به تغییر دستگاههای مختلف مانند تبلت، موبایل، لپ تاپ، تلویزیونهای هوشمند و همچنین تغییر رزولوشنها سایت شما واکنش نشان میدهد و ابعاد سایت شما متناسب با همان اندازه صفحه نمایش خواهد شد. در این تکنیک با استفاده از ویژگیهای جدید CSS3W3C- Media Queries و همچنین طراحیهای شناور Based Grids، وب سایت را بدون نیاز به نسخههای متفاوت برای دستگاهها و رزولوشنهای مختلف طراحی مینماییم.از آنجا که این تکنیک روی تجربه کاربر تأثیر مثبت میگذارد و علاوه بر این سایت شما را سئو فرندلی میکند در نتیجه استفاده از این تکنیک را به شما توصیه میکنیم.

مزایای استفاده از سایتهای واکنش گرا

کلیه حقوق سایت برای گروه فناوری اطلاعات آروا محفوظ می باشد © 1388-1395