طراحی سایت مزون

مدیریت مزون از جمله مشاغلی است که نیاز به طراحی سایت زیبا و جذاب دارد ، مهم نیست مزون، مزون لباس عروس باشد یا مانتو و یا …. بلکه نکته اصلی این است که مدیران مزون ها و حتی طراحان لباس می توانند کارهای قابل عرضه ی خود را به صورت اینترنتی در وب سایت ها به نمایش بگذارند.
از مزیت های طراحی سایت مزون این است که فروشگاه شما چه در مکان های پر تردد و اصلی شهر و چه در محل های دور افتاده و کم رنگ واقع شده باشد ، در هر دو صورت می تواند به یک میزان از طریق قالب جادوئی وب دیده شود.
مدیران مزون ها می توانند ، دستاورد های جدید طراحان خود را هر روز در معرض دید کاربران قرار دهند، این امکان برای کسانی فراهم است که، در سایت مورد نظر ثبت نام کرده باشند.
اگر شما طراح لباس هایی با طرح های متفاوت و خاص و از برندهای پر طرفدار هستید، می توانید برای نمایش طرح های خود از طریق وب سایت تان ، مبلغی را برای این امر از کاربران خود دریافت نمایید .
یکی از تدابیری که ما برای جلوگیری از کپی برداری کارهای شما اندیشیده ایم ، نمایش کارهای شما به صورت فصلی است، برای این منظور کسانی که می خواهند از طرح های شما در هر فصل دیدن نمایند، لازم است قبلا عضو سایت بوده و برای استفاده از این طرح های فصلیتوسط مدیریت تایید شوند. البته با ورود به فصل جدید محدودیت فصل های قبل برداشته می شود تا همه بتوانند از طرح ها دیدن نمایند که تمامی این خدمات توسط مدیریت سایت قابل تنظیم است .
این ایده هایی ست که ما با اشتیاق کامل برای شما کارفرمایان عزیز در نظر گرفته ایم، اگر الگوی خاصی برای کسب و کارتان در ذهن دارید می توانید با در میان گذاشتن با ما ، آن را با کیفیتی غیر قابل تصور در صفحه وب سایتتان مشاهده نمائید.
ویژگی های عمومی وب سایت مزون

خدمات در طراحی سایت مزون :

کلیه حقوق سایت برای گروه فناوری اطلاعات آروا محفوظ می باشد © 1388-1395